Uniwersalny garnitur ze spodniami i bluzą z gumką

Materiał:

Trwały, elastyczny i przyjemny w dotyku materiał. Ubrania z tej tkaniny będą trwać dłużej niż jeden sezon, ponieważ doskonale zachowują swój kształt po wielokrotnych praniach, praktycznie nie marszczą się. Do bezwarunkowych zalet materiału można zaliczyć fakt, że Terylene doskonale zachowuje kolor, co oznacza, że nadruk nie wypali się i nie wyblaknie.

Skład: 100% terylenu.

Zalecenia dotyczące opieki:

Pielęgnacja tkaniny terylenowej jest bardzo prosta – do prania tego materiału nadają się wszystkie tryby prania w pralce, ubrania natychmiast wysychają, zalecamy prasowanie ubrań od spodu w trybie „Syntetyki”.

Opis:

„Aby uzyskać wygląd na co dzień, połącz garnitur z butami typu Higher i modną, dmuchaną kurtką puchową o skróconym stylu. Spodnie garniturowe nadają się do zestawu biznesowego – uzupełnij je klasyczną koszulą, kurtką w modnej klatce i zamszowymi botkami.

Nude pant suits to prawdziwy must-have sezonu wiosennego. Takie modele pojawiły się na pokazach Max Mara, Chanel i Michael Kors Collection. Vogue włączył całą beżowo-brązową paletę do listy głównych sezonowych trendów. Bluza o swobodnym kroju w kostiumie nadaje się do każdego rodzaju figury. Za pomocą gumki możesz zmienić standardowy krój na skrócony. Spodnie o wysokim kroju podkreślają talię, a zamki tworzą strzały, które wizualnie rozciągają sylwetkę.

Szczegół:

  • Wszystkie odcienie beżu i brązu-trend sezonu według wersji Vogue;
  • Bluza i spodnie mogą być noszone razem LUB oddzielnie, łącząc je z innymi rzeczami swojej garderoby;
  • Luźny krój bluzy pasuje do każdego kształtu;
  • Z gumką, można regulować długość Bluza;
  • High-Fit Spodnie podkreśla talii;
  • Strzałki na spodniach są wizualnie smukłe.

Zawiera: 100% Terylene-trwały, odporny na zużycie materiał, który doskonale zachowuje kształt i kolor.