Lekko zasadowy szampon do włosów Lador Damage

Szampon ochronny do włosów zniszczonych Lador Damage Protector Acid Shampoo jest idealny do włosów zniszczonych i farbowanych, ponieważ chroni i wzmacnia kolor włosów farbowanych oraz wzmacnia i regeneruje naskórek zniszczonych włosów. Zawiera w swoim składzie olej arganowy, który głęboko odżywia każde włosy, nasyca je siłą, zdrowiem i pięknem. Dzięki łagodnej kwasowości szampon nadaje się nawet do najbardziej wrażliwej skóry głowy.

Opis:

Lador Damaged Protector Acid Shampoo to profesjonalny szampon bez alkaliów do farbowania włosów osłabionych, trwałych i stylizacji, odpowiedni do codziennego użytku. Narzędzie ma pH 4,5 i szybko przywraca równowagę kwasowo-zasadową, eliminuje łupież, uczucie dyskomfortu, łamliwość końcówek i matowienie koloru.

Szampon nie pieni się zbyt intensywnie, ale mimo to głęboko oczyszcza loki z kurzu, sebum i produktów do stylizacji. Już po pierwszym umyciu stan włosów znacznie się poprawia: stają się lśniące i miękkie, doskonale się rozczesują i układają, nie elektryzują się w ciągu dnia. Farbowane włosy przez długi czas zachowują „świeży” odcień i nie niszczą.

Szampon bez alkaliów został opracowany w celu zrównoważenia zawartości kwasów i zasad we włosach narażonych na działanie chemikaliów, przywraca naskórek zniszczonym włosom. Dzięki łagodnej kwasowości szampon nadaje się do oczyszczania bardzo wrażliwej skóry głowy.

Niska kwasowość (PH 4.5) szamponu sprawia, że idealnie nadaje się do włosów farbowanych i wrażliwej skóry głowy. Szampon wzmacnia kolor włosów farbowanych, przedłuża jego trwałość. Szampon zaleca się stosować bezpośrednio przed barwieniem i po barwieniu. Szampon o słabej kwasowości przywraca równowagę wodno-tłuszczową skóry głowy, zmniejsza suchość i łamliwość włosów.

Olej arganowy w składzie produktu głęboko odżywia włosy, czyni je posłusznymi, miękkimi i jedwabistymi, nadaje piękny połysk.

Sposób użycia: nałożyć szampon na mokre włosy, spienić i masować, a następnie spłukać ciepłą wodą.

Pojemność: 900 ml.